Filtruj po

Zrób Mikołajkowy prezent dla swojego Pupilla.

                   W zestawie otrzymasz czapkę, szalik zapakowany w bawełniany woreczek.

        Do zestawu dla najmłodszych możesz dodać rękawiczki - łapki.

                                                Jak zawsze w Pupillu wszystkie komplety wykończone są bawełną.

                                                                            Przygotuj się na radosne święta.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Świąteczny komplet GABRIEL

Zrób Mikołajkowy prezent dla swojego dziecka. W zestawie otrzymasz czapkę, szalik zapakowany w bawełniany woreczek.  Do zestawu dla najmłodszych możesz dodać rękawiczki - łapki. Jak zawsze w Pupillu wszystkie komplety wykończone są bawełną.                                                                            

Świąteczny komplet JEREMI

Zrób Mikołajkowy,cieplutki prezent dla dziecka. W zestawie otrzymasz milutką czapkę oraz chustkę pod szyję zapakowane w bawełniany woreczek. Jak zawsze w Pupillu wszystkie komplety wykończone są bawełną. Wraz ze swoją pociechą przygotuj się na radosne święta.

Świąteczny komplet VILLE

Zrób Mikołajkowy prezent dla swojej córeczki. W świątecznym zestawie otrzymasz czapkę, szalik oraz rękawiczki zapakowane w bawełniany woreczek.                                                                                                       

Świąteczny komplet LARS

Efektowny komplet z linii " Zrób prezent" - to  czapeczka z kominem dla chłopca. Czapka świetnie sprawdzi się w zimowe dni - udziana  jest z certyfikowanej przyjemnej w dotyku włóczki, z pełną bawełniana podszewką z pewnością zapewni ciepło i komfort.

Świąteczny komplet TREE

Dziana biała czapka Tree,to idealny pomysł aby obdarować dzieciątko w ciepłą,mięciutką czapeczkę firmy Pupill. Jest ona ocieplona atestowaną włókniną i wykończona bawełnianą podszewką.

Świąteczny komplet CHRISTMAS

Bardzo twarzowa z mięciutkiej włóczki ,podszyta bawełnianą podszewką czapeczka Micky w komplecie z szalem,który rewelacyjnie ogrzeje szyjkę w chłodne zimowe dni,to super propozycja na świąteczną propozycję dla dziewczynki od Pupilla.