Śpiworek aniołek ecru

239,00 zł
179,25 zł Zniżka 25%
Brutto

Wymiary:
długość – 68cm
długość po wydłużeniu – 86cm
szerokość – 47cm
długość zamków – 50cm

Ilość

Oryginalny produkt dla Maluszka firmy Pupill.

Idealny do łóżeczka, do wózka i na kanapową drzemkę z Rodzicami. Śpiworek przystosowany jest do nosidełka oraz fotelika samochodowego, dzięki odpowiednim otworom szybko i sprawnie zapniemy Dziecko. Uszyty z atestowanych, oddychających tkanin bawełnianych, które są w pełni bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry. Odpowiednie wymiary Tulistwora zapewnią Dziecku dużą swobodę w poruszaniu nóżkami i rączkami, a niepowtarzalny design przyciągnie spojrzenie niejednej osoby. Śpiworek to duże udogodnienie podczas wyjść z Maluchem – nie traci się wiele czasu na ubieranie Dziecka, które ogrzewa Otulak, a szybkość wkładania i wyciągania go jest błyskawiczna dzięki obustronnym zamkom. Jest to produkt, który posłuży Rodzinie przez długi czas. Specjalne przedłużenie umożliwi korzystanie ze wszystkich jego funkcji od pierwszych dni aż do 6-9 miesiąca życia. Natomiast kiedy Pociecha już z niego wyrośnie posłuży za szykowny worek na zabawki, przymocowany np. do łóżeczka. Uroczy dodatek w postaci bawełnianej czapeczki świetnie uzupełni nowoczesne wzornictwo Otulaka.

Nasz komplet to idealny wybór na stylowy i unikatowy prezent z okazji narodzin Maleństwa. Śpiworek z czapeczką zapakowane są w firmowy worek-plecaczek, który będzie można wykorzystać podczas późniejszych spacerów i wyjazdów. Prezentowy charakter dopełni ozdobny bilecik, na którym będzie można zapisać imię obdarowanego Dziecka.

Opinie

Ocena 
AGNIESZKA KRÓLAK
2017-04-09

Aniołek

Osobiście jestem z tego gadżetu bardzo zadowolona, jest u nas w użytku od około miesiąca i szczerze mówiąc nie potrzebuję nic innego. Oczywiście mam kocyki, większość w spadku po starszej córce i otrzymanych w prezencie, jednak używam ich dość rzadko. Aniołek wiedzie prym i bardzo żałuję, że nie ma go w większym rozmiarze, bo trudno mi będzie się z nim rozstać :). Więcej na www.rodzicielnik.pl

Napisz swoją opinię

Śpiworek aniołek ecru

Wymiary:
długość – 68cm
długość po wydłużeniu – 86cm
szerokość – 47cm
długość zamków – 50cm

Napisz swoją opinię